Серія Century

Ніж універсальний TRAMONTINA CENTURY, 178 мм

Артикул: 24011/106

Кухарський ніж Tramontina Century 24011/106 дозволяє працювати швидко і з мінімальним навантаженням на руку. З важкою, але зручною ручкою ножа тримається в руці дуже впевнено. У поєднанні з широким і довгим лезом він дозволить вам з легкістю нашаткувати капусту, нарізати овочі та зелень, розділити на порційні шматки навіть заморожену рибу, м'ясо і птицю.

Ножі серії CENTURY відносяться до професійних високоякісним ножів, завдяки особливому підбору матеріалів і технології виготовлення.

CENTURY є висококласної високопродуктивної лінією кухонних ножів створеної спеціально для шеф-кухарів і гурманів. Головною особливістю цих ножів є дуже гостра заточка, що дозволяє нарізати продукти надзвичайно тонкими скибочками навіть для самих складних і віртуозних рецептів. Це досягається завдяки кованому клинку: кування ущільнює кристалічну решітку металу і робить ріжучу кромку ножа більш довговічною.

Ідеально ергономічна ручка з полікарбонату і скловолокна є продовженням клинка і забезпечує комфорт і безпеку при різанні. 

Особливості:

  • Матеріал леза: Ковані сталь європейського стандарту DIN 1.4110
  • Товщина леза: 2,5 мм
  • Загартування до твердості 56 одиниць за шкалою Роквелла з кріообработкой
  • Матуріал рукоятки: полікарбонат
  • Можна мити в посудомийній машині

Бренд Tramontina заснований в Бразилії в 1911 році. 10 фабрик, які виробляють понад 18 000 найменувань.

Один з лідерів світового ринку з виробництва ножів, столових і кухонних аксесуарів, посуду для приготування їжі, інструментів для сільського господарства, будівництва та саду.

Tramontina виробляє кухонне приладдя тільки з найкращої 18/10 нержавіючої сталі, відполірованої до дзеркального блиску, яка з часом не тьмяніє і не темніє. Кожен елемент розробляється з умовою, щоб він зміг задовольнити смак, як звичайного домовласника, так і найбільш вимогливого професійного кухаря.

Приносить задоволення від процесу приготування їжі і від того, як це об'єднує людей залучених в цей процес.

Серія

Century

Призначення

Універсальний

Матеріал леза

Нержавіюча сталь DIN 1.4110

Матеріал руків'я

Полікарбонат

Ріжуча кромка ножа

Гладка

Можна мити в посудомийній машині

Так

В упаковці

Так

Інша продукція серії Century

Тільки актуальні товари