Серія Baby Le Petit

Набір дитячий Tramontina BABY Le Petit pink, 4 предмета

Артикул: 64250/685

 Дитячий набір BABY Le Petit pink стійкий до зовнішніх впливів і не втрачає зовнішнього вигляду. Дитячі набори Tramontina створені з харчової нержавіючої антикорозійної сталі - марки 18/10, що важливо для безпеки малюків.

Поверхня посуду Tramontina абсолютно гладка і непориста. За рахунок цього посуд не буде вбирати сторонні запахи. Крім того, це виключає проникнення бактерій.

Коли приходить час готувати, навряд чи можна знайти помічника краще, ніж Tramontina. Виробник кухонного начиння з нержавіючої сталі, алюмінію з антипригарним покриттям, пластика і дерева Tramontina зберегла своє традиційне лідерство в світовому бізнесі товарів для кухні, розвиваючи і оптимізуючи виробництво всіх провідних ліній кухонних аксесуарів. Трамонтіні вдалося розробити і впровадити якісне стильне, максимально зручне кухонне начиння з необмеженим терміном експлуатації.

Tramontina виробляє кухонне начиння тільки з найкращої 18/10 нержавіючої сталі, відполірованої до дзеркального блиску, яка з часом не тьмяніє і не темніє. Кожен елемент розробляється з умовою, щоб він зміг задовольнити смак, як звичайного домовласника, так і найбільш вимогливого професійного кухаря.

Комплектація:

  • Столові прибори: ложка, виделка.
  • Керамічна тарілка.
  • Нековзаюча підставка
Серія

Baby Le Petit

Матеріал

Нержавіюча сталь

Порцеляна

В упаковці

Так

Інша продукція серії Baby Le Petit

Тільки актуальні товари