Серія Baby Le Petit

Набір столових приборів Tramontina BABY Le Petit pink X3 предмета

Артикул: 66973/005
"

Дитячий набір BABY Le Petit blue стійкий до зовнішніх дій і не втрачає зовнішнього вигляду. Дитячі набори Tramontina створені з харчової нержавіючої антикорозійної сталі - марки 18/10, що важливо для безпеки малюків.
Поверхня посуду Tramontina абсолютно гладка і непориста. За рахунок цього посуд не вбиратиме сторонні запахи. Крім того, це виключає проникнення бактерій.

Коли приходить час готувати, навряд чи можна знайти помічника краще, ніж Tramontina. Виробник кухонного посуду з нержавіючої сталі, алюмінію з антипригарним покриттям, пластика і дерева Tramontina зберегла своє традиційне лідерство у світовому бізнесі товарів для кухні, розвиваючи і оптимізуючи виробництво усіх провідних ліній кухонних аксесуарів. Tramontina вдалося розробити і впровадити якісне стильне, максимально зручне кухонне начиння з необмеженим терміном експлуатації. Tramontina робить кухонне начиння тільки з найкращої 18/10 нержавіючій сталі, відполірованої до дзеркального блиску, яка з часом не тьмяніє і не темніє. Кожен елемент розробляється з умовою, щоб він зміг задовольнити смак, як звичайного домовласника, так і найбільш вимогливого професійного кухаря

Серія

Baby Le Petit

Кількість предметів, шт.

3

Матеріал

Нержавіюча сталь

В упаковці

Так

Інша продукція серії Baby Le Petit

Тільки актуальні товари