Статті

20/10/2017

TM Tramontina стала спонсором Міжнародного фестивалю шеф-кухарів BEST CHEF 2017

30 вересня - 1 жовтня в Києві відбувся ІІ Міжнародний фестиваль шеф-кухарів BEST CHEF 2017.

Подробнее ...
05/08/2017

Велике поповнення асортименту Tramontina

Бренд Tramontina презентує поповнення асортименту одразу в декількох напрямках своєї продукції, розширюючи існуючі серії столових предметів та відкриваючі нові.

Подробнее ...
31/07/2017

Tramontina запрошує на барбекю по-бразильськи

Як і будь-яка інша латиноамериканська національна кухня, бразильська кулінарна традиція і вміє, і любить готувати запечене м'ясо, яке має смачну назву Сhurrasco.

Подробнее ...
05/06/2017

Чому кухарі вибирають ножі Tramontina?

Ніж - безперечно найголовніший і основний інструмент на кухні. Без нього неможливо приготувати якусь страву, просту або вишукану. Саме тому до питання вибору ножів будь шеф підходить з особливою педантичністю, адже за допомогою правильно підібраного якісного ножа він зможе створювати свої кулінарні шедеври.

Подробнее ...
01/02/2017

Щоб ножі слугували довго! Правильний догляд за ножами

Кухонні ножі TRAMONTINA користуються великою популярністю серед споживачів у всьому світі. Вони - якісні, ергономічні та стильні. Але для того, щоб ножі прослужили вам якомога довше, варто знати кілька основних простих правил по догляду за ними.

Подробнее ...
20/09/2016

ТМ Tramontina підтримала фестиваль шеф-кухарів Best Chef-2016

17-18 вересня в Києві пройшов щорічний міжнародний фестиваль найкращих шеф-кухарів Best Chef-2016, у якому ТМ Tramontina виступила офіційним спонсором.

Подробнее ...
15/07/2016

Мачете - корисна екзотика

Мачете ... Найчастіше це слово асоціюється з романтикою джунглів, постаттю відважних мандрівників, які розчищають собі шлях у непрохідних джунглях. Сьогоднішня стаття присвячується способам щодо застосування цього незвичного інструменту в українських реаліях.

Подробнее ...
16/06/2016

Томатний ніж - секрет делікатної нарізки

Для приготування різних салатів, рагу, акуратної нарізки фруктів та овочів необхідний спеціальний ніж. Адже, як відомо, фрукти та овочі з м'якою серединою надзвичайно важко нарізати, не пом'явши їх і не втративши при цьому найцінніше - сік. Ніж для томатів лінійки Трамонтіна Cor & Cor створений для вирішення саме таких завдань. Отже, що ж являє собою цей корисний інструмент?

Подробнее ...
27/04/2016

Кухонні ножі. Види та особливості використання

Навіть якщо ваша кухня обладнана найсучаснішою технікою, без звичайного кухонного ножа все одно не обійтися. Саме ніж є королем кухні. І дуже часто трапляється так, що на кухні є все, крім хорошого ножа. Якщо ви хоч раз спробуєте нарізати сир спеціальним ножем для сиру, ви ні за що не повернетесь до свого стандартного ножа. Адже, виявляється, м'який сир може взагалі не прилипати до ножа і його можна нарізати тонкими скибочками так само, як і твердий! І м'який свіжоспечений хліб із твердою скоринкою теж, виявляється, не мнеться при нарізці! Питання тільки в тому, як вибрати відповідний, правильний ніж! Адже хороший ніж на кухні вирішує багато чого, забезпечуючи якість і оперативність приготування страв.

Подробнее ...